Mechanik / Elektromechanik samochodów ciężarowychMechanik / Elektromechanik samochodów ciężarowych
Необхідні компетенції та очікування
Samochody ciężarowe i naczepy nie mają przed Tobą tajemnic? Dołącz do zespołu mechaników Go Team i pracuj w specjalistycznych warsztatach Gólcz.
Grabówno
Umowa o pracę/B2B

Sprawdź, czy to praca dla Ciebie:

  • Masz wykształcenie kierunkowe i doświadczenie w naprawie samochodów ciężarowych, siodłowych, DAF, Mercedes, Volvo?
  • Znasz się na naprawie elektroniki, czujek, sterowników samochodowych?
  • Masz prawo jazdy kat. B – lub nawet C+E (mile widziane)?
  • Potrafisz pracować i w zespole, i samodzielnie, a do swoich obowiązków podchodzisz w pełni profesjonalnie i odpowiedzialnie?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco – to właśnie Ciebie szukamy do naszego zespołu!

Twoje zadania:

  • Diagnoza i naprawa usterek w zespołach i układach samochodów floty – m.in. głównych komponentów (silników, skrzyń biegów),
  • Dbanie o porządek w dokumentacji warsztatu i na stanowisku pracy,
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Terminowe wynagrodzenie (do 10. dnia każdego miesiąca),
  • Zgrany, zaangażowany i pomocny zespół,
  • Pracę w warsztacie stacjonarnym Gólcz w Grabównie.

Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie – wypełnij formularz  i potwierdź przyciskiem „Aplikuj”.  Do zobaczenia na pokładzie!

Зразок драйвера

  • Маєте профільну освіту та досвід ремонту вантажних автомобілів, напівпричепів, DAF, Mercedes, Volvo?
  • Ви знайомі з ремонтом електроніки, датчиків, систем управління транспортним засобом?
  • Маєте водійське посвідчення категорії В - або навіть С+Е (вітається)?
  • Ви вмієте працювати як в команді, так і самостійно, і підходите до своїх обов'язків повністю професійно і відповідально?

Якщо Ви відповіли "так" - тоді Ви саме той, кого ми шукаємо в нашу команду!

Завдання на посаді

  • Діагностувати та усувати дефекти в агрегатах і системах автомобілів парку - включаючи основні вузли (двигуни, трансмісії),
  • Дбати про порядок в документації майстерні та на робочому місці,
  • Співпраця з іншими підрозділами підприємства.

  • Трудовий договір,
  • Своєчасна заробітна плата (до 10 числа кожного місяця),
  • Згуртований, відданий і доброзичливий колектив,
  • Робота в стаціонарній майстерні Gólcz в Грабовно.

Подай заявку вже зараз!
Якщо Ви відчуваєте, що це саме для Вас - заповніть анкету та підтвердьте її кнопкою "Подати заявку".  До зустрічі на борту!

Mechanik / Elektromechanik samochodów ciężarowych

Механік вантажівки
Dołącz do zespołu Gólcz i przekonaj się że można lepiej pracować.
Gratulacje!
Formularz został wysłany
Щиро вітаю! Форма надіслана
Ми зв'яжемося з вами протягом 24 годин. Говорити найближчим час!
W ciągu 24h skontaktujemy się z Tobą.  Do usłyszenia!
Wróc na stronę główną
Formularz nie został wysłany. Spróbuj wysłać ponownie.
Dbamy o Twoją prywatność.